6 تا از بهترین موسسه مهاجرتی در مشهد کدام‌اند؟

بهترین موسسه‌های مهاجرتی در مشهد

اگر در استان خراسان و شهر مشهد زندگی می‌کنید و قصد دارید مهاجرت کنید، اما نمی‌توانید یک موسسه مهاجرتی معتبر و خوب پیدا کنید، این مقاله راهنمای شما است. ما به‌طور نسبی و براساس سابقه، داشتن مجوز معتبر و میزان پرونده‌های موفقی که شرکت‌های مهاجرتی فعال در شهر مشهد دارند تصمیم گرفته‌ایم لیستی از بهترین شرکت‌های مهاجرتی در مشهد را به شما معرفی کنیم. لازم به ذکر است این لیست براساس میزان رضایتمندی متقاضیان و نظرات مردم دائما به روزرسانی خواهند شد.

برخی از موسسات مهاجرتی که در لیست شهر مشهد آوردیم از بهترین موسسه مهاجرتی هستند.

اسم 6 تا از بهترین موسسه مهاجرتی در مشهد در سال 1403

بهترین موسسه مهاجرتی در مشهد

موسسه مهاجرتی پارسی کانادا

موسسه پارسی کانادا یکی از بهترین دفتر مهاجرتی اصفهان، مشهد و تهران

وب‌سایتwww.parsicanada.com
حوزه فعالیتمهاجرت کاری، تحصیلی و روش های سرمایه گذاری (خرید بیزینس، فرانچایز کارآفرینی و ..)
آدرس موسسهمشهد، بلوار هفت تیر،نبش هفت تیر 8( گلشن) ، طبقه سیزدهم ، شماره واحد 1308
ساعات کاریشنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 الی 20:30
شماره‌ تماس۰۲۱-۴۳۰۰۰۰۵۴

شرکت مهاجرتی پارسی کانادا با شماره ثبت 40681 و 10 سال سابقه رسمی یکی از معروفترین موسسه مهاجرتی در ایران است که در کلان شهر های ایران و کانادا شعبه دارد. شعبه مشهد این موسسه حدود 1 سال است که راه‌اندازی شده است. دفتر پارسی کانادا حداقل ۱۲۲۵ پرونده موفق مهاجرتی موفق در زمینه‌های مهاجرت کاری، تحصیلی، ثبت شرکت، خرید ملک و راه‌اندازی استارتاپ دارد. اگر به‌دنبال یک دفتر مهاجرتی معتبر در شهر مشهد هستید. پارسی کانادا انتخاب درستی است. 

موسسه مهاجرتی Go2tr

موسسه مهاجرتی Go2TR

وب‌سایتwww.go2tr.com
حوزه فعالیتمهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه‌گذاری به اکثر کشورها
آدرس موسسهمشهد، بلوار فلسطین، انتهای خیابان سناباد (فلسطین ۱/۲۳) روبه روی مرکز بهداشت، جنب عابر بانک سپه، پلاک ۹۹۴، طبقه سوم، واحد سه
ساعات کاریهفت روز هفته از ساعت 8 صبح تا 12 شب
شماره‌ تماس۰۲۱ ۴۳۰۰۰ ۰۲۱

مؤسسه مهاجرتی GO2TR با اتکا به سال‌ها تجربه و سابقه درخشان در زمینه مهاجرت، و با بهره‌مندی از وکلای مجرب و کارشناسان متخصص، متعهد است که به شما در فرآیند مهاجرت به مقصد دلخواه‌تان کمک کند. خدمات جامع این موسسه مهاجرتی در شهر مشهد شامل مشاوره تخصصی،  تهیه مدارک مورد نیاز، پیگیری پرونده و اخذ ویزا است. همچنین، در تمامی مراحل مهاجرت و اخذ ویزا همراه شما خواهند بود تا با خیالی آسوده، زندگی جدیدی را در کشور مورد علاقه خود آغاز کنید.

موسسه مهاجرتی ثابت

موسسه مهاجرتی ثابت

وب‌سایتwww.sabetgroup.co
حوزه فعالیتمهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه‌گذاری به کشورهای کانادا، آلمان و فرانسه
آدرس موسسهمشهد، پنج راه سناباد ، روبروی البسکو ، خیابان دانشسرای جنوبی ،بین دانشسرای جنوبی2 و 4 ،پلاک 5، ساختمان ونوس ، واحد 101 ، طبقه اول ، دفتر وکالت علیرضا طلاقی
ساعات کاریهمه روزه روزهای زوج از ساعت 16:30 الی 20:30
شماره‌ تماس05138461845

موسسه مهاجرتی ثابت یکی از چند شرکت مهاجرتی معروف در شهر مشهد مقدس است با سال‌ها تجربه و تیمی مجرب، خدمات مهاجرت به کانادا، آلمان و فرانسه را ارائه می‌دهد. این موسسه با تعهد به ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد، در تمامی مراحل مهاجرت، از مشاوره تخصصی تا اخذ ویزا و اقامت، در کنار شما خواهد بود.

خدمات این موسسه شامل اخذ انواع ویزای کانادا، راهنمایی برای مهاجرت به آلمان و مشاوره برای مهاجرت به فرانسه است. تیم مجرب و متخصص موسسه مهاجرتی ثابت در شهر مشهد با مدیریت سرکار خانم ثابت بکتاش، کارشناس ارشد حقوق بین‌الملل است. سابقه درخشان، خدمات جامع، تعهد به صداقت و شفافیت و هزینه‌های منصفانه از مزایای انتخاب این موسسه است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید.

موسسه مهاجرتی پارسیان اپلای

موسسه مهاجرتی پارسیان اپلای

وب‌سایتwww.parsianapply.com
حوزه فعالیتمهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه‌گذاری به کشورهای اروپایی و کانادا
آدرس موسسه مهاجرتی در مشهدمیدان جانباز – برج پاژ، فاز ۱، طبقه ۱۰ ، واحد ۸
ساعات کاریشنبه تا چهار شنبه 8:30 صبح تا ۸ شب – پنجشنبه ۸.30 صبح تا ۵ بعدازظهر
شماره‌ تماس۰۵۱-۳۷۰۵۸۳۶۴-۶ | ۹۸-۹۱۵۵۶۷۱۵۱۱00

موسسه مهاجرتی بین‌المللی سفیران پارسیان بلندپور با نام تجاری گروه پارسیان اپلای و شماره ثبت ۶۷۶۳، با سابقه‌ای بیش از ۱۰ سال در زمینه مهاجرت تحصیلی و ثبت بیش از ۱۰۰۰ پرونده موفق طی ۱۰ سال گذشته، به‌عنوان همراهی مطمئن در مسیر تحقق آرزوی تحصیل در خارج از کشور شناخته می‌شود.

این موسسه با بهره‌مندی از تیمی مجرب و متخصص و تسلط کامل بر قوانین و الزامات مهاجرتی، تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا فرآیند مهاجرت تحصیلی شما را با سهولت و اطمینان خاطر به سرانجام برساند.

موسسه اصطهباناتی

موسسه اصطهباناتی اصفهان و مشهد و رشت

وب‌سایتwww.estahbanaty.org
حوزه فعالیتمهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه‌گذاری به اکثر کشورها
آدرس موسسهمشهد، خیابان خیام، بلوار دستغیب، دستغیب ۳۵، نبش بیستون ۸، مجتمع تجاری پیام، طبقه ۲، واحد ۲۰۵
ساعات کاریاز شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 20 – پنجشنبه‌ها از ساعت 9 تا 19
شماره‌ تماس05191009797

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی یکی دیگر از چند موسسه مهاجرتی معتبر و دارای مجوز رسمی است که در زمینه عقد قرارداد و اخذ ویزای کشورهای مختلف، به موفقیت رساندن مهاجرت کاری در اقصی نقاط جهان و گرفتن ویزای تحصیلی تجربه زیادی دارد. اگر به‌دنبال یک شرکت مهاجرتی معتبر در شهر شیراز هستید، دفتر مهاجرتی اصطهباناتی یکی از گزینه های معتبر است.

موسسه مهاجرتی راشابین

موسسه راشابین یکی از بهترین موسسه مهاجرتی در مشهد

وب‌سایتwww.rashabin.com
حوزه فعالیتمهاجرت کاری، تحصیلی و ثبت شرکت‌های بین‌المللی
آدرس موسسه مهاجرتی در مشهدمیدان احمدآباد، ابتدای ملاصدرا، ساختمان صدرا1، واحد 103
ساعات کاریاز شنبه تا پنجشنبه 8:30 الی 17
شماره‌ تماس05138435196

موسسه مهاجرتی راشابین به شماره ثبت 87751 در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری مشهد در زمینه مهاجرت یکی از موسسات مهاجرتی قانونی در مشهد است. هدف راشابین به‌عنوان یک موسسه مهاجرتی معتبر در مشهد علاوه بر ارائه مشاوره در زمینه‌های اقامت و مهاجرت قانونی به خارج از کشور بهترین راهکارها و برنامه‌های مهاجرتی را نیز برای رسیدن به هدف مطلوب که جلب رضایت مراجعین و هموطنان عزیز است، ارائه می‌دهد.

2 نظرات

جوادمیرزایی

ممنون بابت معرفی سایت موسسه حقوقی مهاجرتی ثابت

پاسخ
safarmohajer

نظر لطفتان هست. سوالی بود در خدمتیم.

پاسخ

نظرات خود را بیان کنید