4 تا از بهترین موسسه مهاجرتی در رشت کدام‌اند؟

بهترین موسسه مهاجرتی در رشت

اگر در استان گیلان زندگی می‌کنید. و تصمیم گرفته‌اید مهاجرت کنید؛ اما نمی‌دانید چگونه این کار  را به سرانجام برسانید، خواندن این مطلب به شما کمک می‌کند. برای اینکه بتوانید مهاجرت کنید دو راه پیش رو دارید: یکی اینکه خودتان به تنهایی تمامی مراحل آن را طی کنید یا اینکه کار را به یکی از موسسات مهاجرتی در شهر رشت بسپارید.

در این مقاله قصد داریم چندتا از بهترین موسسات مهاجرتی در رشت را به شما معرفی کنیم. این موسسات مهاجرتی براساس محبوبیت و میزان پرونده‌های موفقی که دارند در فهرست زیر آورده شده‌اند. لازم به ذکر است برخی از این دفاتر جزء بهترین موسسه‌های مهاجرتی در ایران هستند.

اسم 4 تا از بهترین موسسه مهاجرتی در رشت در سال 1403

بهترین موسسه مهاجرتی در رشت

موسسه مهاجرتی کارینا

موسسه مهاجرتی کارینا

وب‌سایتwww.karinavisa.com
حوزه فعالیتمهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری به ترکیه و سایر کشورهای اروپایی
آدرس موسسهگلسار، بلوار گیلان، خیابان ۱۵۷، پلاک ۲۳
ساعات کاریشنبه الی پنجشنبه 8:30 الی 17
شماره‌ تماس013-32124646

گروه شرکت‌های کارینا متشکل از ۵ شرکت رسمی در ایران است که به‌عنوان یکی از بزرگ‌‌ترین و معتبرترین شرکت‌های مهاجرتی و گردشگری در ایران شناخته می‌شود. این شرکت‌ها به‌ترتیب در حوزه‌های مهاجرت قانونی و اعزام دانشجو، خدمات گردشگری و جهانگردی، آژانس هواپیمایی و خدمات مسافرتی، مؤسسه حقوقی و خدمات وکالتی فعالیت می‌کنند. شرکت مهاجرتی کارینا یکی از معروف‌ترین دفاتر مهاجرتی در رشت است که سال‌ها در حوزه اعزام دانشجو، اعزام نیروی کاری در کشور ترکیه فعالیت می‌کند.

موسسه مهاجرتی اصطهباناتی

موسسه اصطهباناتی اصفهان و مشهد و رشت

وب‌سایتwww.estahbanaty.org
حوزه فعالیتمهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه‌گذاری به اکثر کشورها
آدرس موسسهچهار راه صابرین، نبش خیابان گلسار، برج پاسارگاد طبقه 6 واحد 161
ساعات کاریاز شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۲۰ – پنجشنبه‌ها از ساعت ۹ تا ۱۹
شماره‌ تماس013-32133082

دفتر مهاجرتی اصطهبانی یکی از معروف‌ترین موسسات مهاجرتی در ایران است که در اکثر نقاط ایران شعبه دارد. شهر رشت نیز از این قاعده مستثنی نیست و موسسه اصطهبانی در حال حاضر مشغول خدمت‌رسانی به هم وطنان در این شهر است . اگر بعد از مشاوره تصمیم گرفته‌اید کار مهاجرتی خود را در این موسسه آغاز کنید، این شرکت از بدو ورود با شما به‌صورت رسمی قرار داد می‌بندد و تمامی مراحل مهاجرت شما را حتی تا رسیدن به کشور موردعلاقه خود پیگیری می‌کند.

موسسه راسا سیر فردا

موسسه راسا سیر فردا

وب‌سایتwww.rasaseyrefarda.ir
حوزه فعالیتاخذ ویزای تحصیلی کشورهای روسیه، بلاروس و آلمان
آدرس موسسهگلسار، بلوار اصفهان، موسسه اعزام دانشجو راسا سیر فردا
ساعات کاریاز شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ تا ۲۰ – پنجشنبه‌ها از ساعت ۹ تا ۱۹
شماره‌ تماس013-33731260

تیم متخصص موسسه اعزام دانشجو” راسا سیر فردا “، با داشتن روابط بسیار خوب با دانشگاه‌های خارج از کشور شرایط مناسب برای اخذ پذیرش تحصیلی در رشته‌های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، علوم مهندسی، علوم انسانی دهند برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور را تامین می‌کند. این موسسه مهاجرتی در رشت ادعا دارد که در زمینه اخذ ویزای تحصیلی از دیگر موسسات مهاجرتی در استان گیلان برتر است.

گروه مهاجرتی فلورنس

گروه مهاجرتی فلورنس

وب‌سایتwww.florenceteam.com
حوزه فعالیتاخذ ویزای تحصیلی کشورهای روسیه، ایتالیا
آدرس موسسهرشت – گلسار – خیابان نواب – ساختمان وحید – طبقه دوم – واحد 4
ساعات کاریاز شنبه تا پنجشنبه 8:30 الی 17
شماره‌ تماس09128824405

تیم مهاجرتی فلورنس متشکل از اعضای متخصص در زمینه مهاجرت بوده و آماده ارائه خدمات به متقاضیان مهاجرت ساکن استان گیلان و رشت است که قصد مهاجرت دارند. تیم مهاجرتی فلورانس در زمینه اعزارم دانشجو پیشرو است و تا لحظه آخر در کنار شما می‌ایستد.

نظرات خود را بیان کنید