معرفی دیدنی‌های دبی در شب

معرفی لیست دیدنی‌های دبی در شب

برخلاف خیلی از شهرها و کشورها که بعد از ساعت 7 شب جایی برای دیدن وجود ندارد، جز یک کافه یا رستوران برای غذا خوردن، دیدنی های دبی در شب بسیار زیاد هستند. تفریحات شبانه دبی، پس از غروب آفتاب شامل مراکز خرید، آسمان‌خراش‌ها، پارک ها و باغ های نورانی، کاوش در دنیای زیرآب و غیره است. در ادامه تمامی جاهای دیدنی دبی در شب را به‌همراه آدرس دقیق روی نقشه، ساعت‌های باز شدن آن مکان و آدرس سایت برای خرید بلیط در صورت نیاز را به شما معرفی خواهیم کرد.

فهرست مطالب

برج خلیفه

فواره دبی
ویوی آسمان برج خلیفه دبی
برج خلیفه دبی یکی از دیدنی های دبی در شب

برج خلیفه دو تراس یا سکوی اصلی (At the Top) دارد که در بالاترین قسمت آن؛ یعنی در طبقه 148 و دیگری در طبقات 124 و 125 قرار دارد و می‌توانید از منظره 360 درجه لذت ببرید. توجه داشته باشید که حتما از قبل بلیط برای دیدن این دو سکو و یا غذاخوردن در رستوران‌های آن رزرو کنید.

آدرس برج خلیفه

بلوار محمد بن راشد (1 Mohammed Bin Rashid Boulevard,Downtown Dubai,Dubai, UAE

راه‌های مختلفی برای رسیدن به برج خلیفه وجود دارد:

ساعات بازدید:

ساعت بازدید برای «At The Top» در روزهای کاری (یکشنبه تا پنجشنبه) از ساعت 9 صبح تا نیمه شب است و آخرین زمان ورود هم ساعت ۱۱ شب خواهد بود. در آخر هفته‌ها (جمعه و شنبه) این بخش از برج خلیفه از ساعت ۸ صبح تا نیمه شب باز است و آخرین زمان ورود نیز ساعت ۱۱ شب است.

اگر به‌دنبال بازدید در زمان خلوت‌تر هستید، اوایل صبح بین 10 صبح تا 12 ظهر است. ساعت بازدید از فواره، 17:45 تا 23:30 است.

قیمت بلیط

نظرات خود را بیان کنید