بهترین شهر کانادا از لحاظ آب وهوایی براساس نظر سنجی و نظرات کاربران در کانادا

بهترین شهر کانادا از لحاظ آب وهوایی
فهرست مطالب

اگر دنبال بهترین آب و هوا در کانادا هستید، کانادا شهرهایی با آب و هوای مختلف و عمدتا سرد دارد، اما برخی از آن‌ها برای ایرانیانی که قصد مهاجرت یا سفر به این کشور را دارند، می‌توانند گزینه‌های بهتری باشند.

درصورتی که قصد مهاجرت به کانادا را دارید یا می‌خواهید در این کشور زندگی کنید ولی نمی‌دانید بهترین شهر کانادا از نظر آب و هوایی برای ایرانیان مناسب‌تر است این مقاله را تا انتها بخوانید.

ما قصد داریم در این مقاله براساس تجربه افرادی که در کانادا زندگی می‌کنند مطلوب‌ترین شهرهای کانادا را از نظر آب و هوایی معرفی کنیم.

نظرات کاربران Quora در مورد بهترین شهر کانادا از لحاظ آب و هوایی

در ادامه این نظرات را مشاهده می‌کنید:

نظر سنجی سایت city-data برای مطلوب‌ترین شهر کانادا از نظر آب و هوایی

وب‌سایت city-data درباره اینکه کدام مراکز استان‌های کانادا نسبت به بقیه آب و هوای مطلوب‌تری دارند یک نظر سنجی انجام داده است که شهر ویکتوریا مرکز استان بریتیش کلمبیا بیشترین رای را آورده است:

مطلوب‌ترین شهر کانادا از نظر آب و هوایی

نظرات کاربران نی نی سایت درباره خوش آب و هواترین شهر کانادا

برخی از تجارب مختلف کاربران نی نی سایت در سال های مختلف در مورد بهترین شهرهای کانادا از نظر آب و هوایی برای ایرانیان را باهم می بینیم.

نظر یکی از کاربران نی نی سایت درباره خوش آب و هواترین شهر کانادا
نظر یکی دیگر از کاربران نی نی سایت درباره خوش آب و هواترین شهر کانادا

پاسخ گوگل درباره اینکه کدام شهر کانادا از نظر آب و هوا بهترین است!

وقتی در گوگل بهترین شهر کانادا از لحاظ آب و هوایی را جستجو می‌کنیم پاسخ استان بریتیش کلمبیا است. نتیجه این سرچ به شرح زیر است:

پاسخ گوگل درباره اینکه کدام شهر کانادا از نظر آب و هوا بهترین است

استان بریتیش کلمبیا بهترین آب و هوا را در کانادا دارد. (بریتیش کلمبیا) بالاترین میانگین دما را در مقایسه با کل کانادا دارد. این استان با میانگین بیشینه 7.6 درجه سانتیگراد و کمینه 1.5 درجه سانتیگراد در روز بهترین آب و هوا را برای سکونت و زندگی دارد.

در اینجا چون دغدغه مردم در کانادا سرمای شدید و برف است. گوگل براساس این معیار پاسخ را برای کاربر فراهم کرد. گوگل سعی داشت ملایم ترین منطقه را برای کاربر پیشنهاد دهد.

کلام آخر

کانادا از نظر آب و هوایی جز کشورهای سرد است. دغدغه ایرانی هایی که احتمالا قصد مهاجرت به کانادا را دارند یا اینکه برای مدت کوتاهی می‌خواهند به این کشور سفر کنند علاوه بر کار و شغل آب و هوا است. طبق اطلاعاتی که هم براساس نظر سنجی و هم نظرات کاربران پلتفرم های اشتراک گذاری نظر وجود دارد . می‌توان گفت استان بریتیش کلمبیا آب و هوا به نسبت بهتری برای زندگی دارد. در این استان شهر ویکتوریا و ونکوور بیشتر مورد توجه قرار گرفته شده است.

نظرات خود را بیان کنید